Contact & Route

De locaties

Cultureel Centrum Cascade
Hoge Kade 50
3341 BE Hendrik-Ido-Ambacht
Telefoonnummer: 078-6819230
Klik hier voor de route via Google Maps
Klik hier voor de technische gegevens

Sporthallen de Ridderhal
Hoge Kade 60
3341 BE Hendrik-Ido-Ambacht
Telefoonnummer: 078-6815070
Klik hier voor de route via Google Maps

Sporthal de Sophiahal
Sophiapromenade 9
3344 PL Hendrik-Ido-Ambacht
Telefoonnummer: 078-6920810
Klik hier voor de route via Google Maps

Het team van Cascade

Commercieel manager:
Joop Bijl – joop.bijl@stichting-cascade.nl

Financieel manager:
Christien Baaij-Otten – christien.baaij@stichting-cascade.nl

Planning & organisatie:
Aafke van de Peppel – Vonk – aafke.vonk@stichting-cascade.nl
Voor al uw vragen en informatie over de huurmogelijkheden van de zalen in Cultureel Centrum Cascade. Wilt u meer weten over offertes, bevestigingen, facturen en de organisatie van uw evenement? Neem contact op met Aafke.

Theaterprogrammeur/Marketing en PR:
Nienke Helmink – nienke.helmink@stichting-cascade.nl
Voor al uw vragen en informatie op het gebied van theater, adverteren en publiciteit rondom de in Cascade aangeboden theatervoorstellingen.

Sport:
Henk Kooiman – henk.kooiman@stichting-cascade.nl
Voor al uw vragen en informatie over huurmogelijkheden van de zalen in de sporthallen de Ridderhal en de Sophiahal.

(Theater)techniek:
Remko van Es – remko.vanes@stichting-cascade.nl
Voor al uw vragen en informatie over techniek en onderhoud in het algemeen en theatertechniek in het bijzonder. Op verzoek wordt u onze technische lijst toegestuurd.

Kaartverkoop:
kaartverkoop@stichting-cascade.nl
Voor al uw vragen en informatie met betrekking tot kaartverkoop, reserveringen, beschikbaarheid enz.